*** Penzion Alea Apartments House ubytování Praha 4

Penzion Praha 4 Alea Apartments House Ubytování v Praze Penzion Alea Apatments House :
Alea Apartments House*** je tříhvězdičkový penzion a nabízí ubytování blízko centra Prahy v útulně zařízených, moderních apartmánech. Budova udržovaného secesního domu s apartmány stojí v ulici Na Ostrůvku v Praze 4, nedaleko protéká Botič jeden z nejdelších pražských potoků.

Praha 4 Alea Apatments House ubytování :
Celková kapacita je 57 lůžek ve 12 apartmánech. Apartmány mají jednu nebo dvě ložnice, koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, kompletně vybavený kuchyňský kout nebo samostatnou kuchyň, televizi se satelitním příjmem. Apartmány jsou s výhledem na Nuselské údolí a Kongresové Centrum přímo naproti přes údolí.

Penzion v Praze ubytování Alea Apartments House stravování :
Na žádost si lze objednat snídaně až do apartmá (90,- Kč). Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s moderní kuchyňskou linkou. Zde si hosté sami mohou připravit něco k jídlu. Kuchyňské vybavení zahrnuje mikrovlnnou troubu, varnou konvici, varnou desku se dvěmi plotýnkami a lednici s mrazákem, jídelní stůl se 4 židlemi. Další možnosti stravování nabízí velké množství restaurací v okolí, personál penzionu Vám zajistí rezervaci míst.

Alea Apatments House penzion ubytování v Praze služby :
Možnost placení platebními kartami. Na přání Vám zajistí průvodcovské služby, jízdenky MHD, transfer na letiště nebo nádraží, vstupenky do divadel a další služby. Spojení do centra je tramvají č. 6 nebo 11 ze stanice Nuselské schody, asi 5 minut jízdy nebo pěšky za 20 minut na Václavské náměstí. Lze se ubytovat se zvířátkem.

Dovolená v Praze ubytování apartmá Alea okolí :
V blízkosti penzionu Alea Apartments House se nachází náměstí Bratří Synků s mnoha obchody, restauracemi a bankou. Na druhou stranu pouze 3 stanice tramvají se odvezete na Václavské náměstí rovněž s mnoha obchody, restauracemi, divadly, kde můžete navštívit Národní muzeum a nedaleko je také budova Opery. Bowling V továrně 400 m od penzionu. Praha Vám nabídne mnoho kulturních i sportovních zážitků a k tomu v penzionu Alea v Praze najdete příjemné a pohodlné ubytování v apartmánech.
Penzion Praha 4 Alea Apartments House - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 4 Alea Apartments House - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4 Alea Apartments House - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 4 Alea Apartments House - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 4 Alea Apartments House - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou