*** Penzion Alea Apartments House ubytovanie Praha 4

Penzion Praha 4 Alea Apartments House Ubytovanie v Prahe Penzion Alea Apatments House :
Alea Apartments House *** je trojhviezdičkový penzión a ponúka ubytovanie blízko centra Prahy v útulne zariadených, moderných apartmánoch. Budova udržiavaného secesného domu s apartmánmi stojí v ulici Na Ostrovčeku v Prahe 4, blízko preteká Botić jeden z najdlhších pražských potokov.

Praha 4 Alea Apatments House ubytovanie :
Celková kapacita je 57 lôžok v 12 apartmánoch. Apartmány majú jednu alebo dve spálne, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC, kompletne vybavený kuchynský kút alebo samostatnú kuchyňu, televíziu so satelitným príjmom. Apartmány sú s výhľadom na Nuselskú dolinu a Kongresové centrum priamo naproti cez údolie.

Penzión v Prahe ubytovanie Alea Apartments House stravovanie :
Na požiadanie si možno objednať raňajky až do apartmá (90, - CZK). Apartmány sú vybavené kuchynkou s modernou kuchynskou linkou. Hostia si sami môžu pripraviť niečo k jedlu. Kuchynské vybavenie zahŕňa mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu, varnú dosku s dvoma platničkami a chladničku s mrazničkou, jedálenský stôl so 4 stoličkami. Ďalšie možnosti stravovania ponúka veľké množstvo reštaurácií v okolí, personál penziónu Vám zabezpečí rezerváciu miest.

Alea Apatments House penzión ubytovanie v Prahe služby :
Možnosť platby platobnými kartami. Na želanie Vám zabezpečí sprievodcovské služby, lístky MHD, transfer na letisko alebo nádražie, vstupenky do divadiel a ďalšie služby. Spojenie do centra je električkou č 6 alebo 11 zo stanice Nuselské schody, asi 5 minút jazdy alebo peši za 20 minút na Václavské námestie. Možno sa ubytovať so zvieratkámi.

Dovolenka v Prahe ubytovanie apartmá Alea turistika a okolie :
V blízkosti penziónu Alea Apartments House sa nachádza námestie Bratov Synků s mnohými obchodmi, reštauráciami a bankou. Na druhú stranu iba 3 stanice električkou sa odveziete na Václavské námestie tiež s mnohými obchodmi, reštauráciami, divadlami, kde môžete navštíviť Národné múzeum a blízko je aj budova Opery. Bowling V továrni 400 m od penziónu. Praha Vám ponúkne mnoho kultúrnych i športových zážitkov a k tomu v penzióne Alea v Prahe nájdete príjemné a pohodlné ubytovanie v apartmánoch.
Penzion Praha 4 Alea Apartments House - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Praha 4 Alea Apartments House - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 4 Alea Apartments House - akceptuje creditné karty VISAPenzion Praha 4 Alea Apartments House - akceptuje creditné karty JCBPenzion Praha 4 Alea Apartments House - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 4 Alea Apartments House - Izby s vlastnou toaletou